+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni kültürlerle tanışıp, farklı ülkelerde dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemek isteyen öğrenci ve bireylerin ihtiyaçlarını birebir değerlendirip analiz ederek “kişiye özel” eğitim ya da yaşam danışmanlık hizmeti vermek demektir.
Danışanlarımız ya da öğrencilerimizin dil seviyeleri, amaçları, hayalleri, istekleri ve bütçelerine göre okul veya program araştırmaları yaparak sizlere en uygun hizmeti vermek, çözüm önerilerinde bulunmak ve bu süreç boyunca birebir yanınızda olmak bizim için çok önemlidir. Yani tüm bu süreçte 7/24 yanınızda olacağız.
Yurtdışında eğitim sürecinin ilk aşamalarından biri olan başvuru süreci oldukça önemlidir. Başvuru süreçlerinizin her aşamasında danışmanlarımız sizlerle birlikte olup kayıt için gerekli olan tüm zamanda sizlere rehberlik edecektir.
IELTS Sınavı, İngilizcenin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak ya da çalışmak isteyenlerin İngilizce dil seviyelerini değerlendirmek için yapılan bir sınavdır. Dil becerilerini adil, doğru ve amaca uygun bir şekilde, dünya çapında kabul edilmiş standartlar çerçevesinde değerlendirir ve başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar tüm seviyeleri kapsar.
Gerek hazırlık aşamasında, gerekse sonraki tüm süreçte danışmanlarımız, öğrenci ile sürekli kontak halindedir.
İngiltere vizesi şartlarında katı kurallar bulunmaktadır. Vize başvurusu yapmadan önce danışmanlarımız bu konuda size rehberlik edecektir.
Başa dön
×