+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

BURSLAR&DUYURULAR


Uniquelec tarafından sunulan özel fırsatlar ile hayallerinizi gerçekleştirin!

İşte ihtiyacınız olacak önemli bilgiler:

Gördüğünüz gibi İngilizce kurslarımızın yanı sıra İşletme, Mühendislik ve Bilgisayar alanlarındaki mesleki kurslar da dahil olmak üzere pek çok uzmanlık kursu yürütüyoruz. Yıl boyunca bireysel yetişkin programlarımıza öğrenci kabul edebilmekteyiz.Çok geniş bir kurs yelpazemiz mevcut….. Halen Genel İngilizce’de tüm seviyelerde kurslar sunuyoruz ve çeşitli Uzmanlık İngilizcesi programlarımız için hala rezervasyon alıyoruz (Not: Tıp İngilizcesi, İş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi gibi 25 farklı konu alanında uzmanlık İngilizcesi kursları sunabiliriz. vb. en popüler kurslarımızdan bazılarıdır).Ayrıca Sınava hazırlık kurslarımız (özellikle IELTS) için bazı rezervasyonlarımız var ve Üniversite Hazırlık Programlarımızın (İşletme / Turizm ve Otelcilik, Mühendislik / Teknoloji, BT, Medya ve İletişim) başlaması için Eylül ayını sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

ÖZEL PROMOSYON

Bu yıl herhangi bir zamanda, hatta yaz aylarında başlayacak 12 hafta veya daha uzun süreli kurslar için %20 indirim. Ayrıca 24 hafta veya daha uzun süreli ücretsiz bir IELTS sınavı da sunuyoruz. Ayrıntılar için lütfen İş Ortağı Yöneticinize danışın.

IELTS KURSU TANITIMI : 20 ders fiyatına haftada 30 ders. IELTS hazırlık kursları için 2023 yılında her hafta başlayacak, 21 Ağustos tarihleri arasında 2-8 hafta sürecektir.

 

İster öğrenci adayı, ister ebeveyn, ister temsilci olun, bu konuşma size Ashbourne’un yaklaşımı hakkında daha fazlasını keşfetme ve bizi diğer okul ve kolejlerden ayıran şeyin ne olduğunu anlama fırsatı verecektir.

ÖZEL PROMOSYON

Yalnızca sınırlı bir süre için, Bell London okulumuzda 2024 yılı sonuna kadar alınan kurslar için tüm yeni rezervasyonlarda %20 indirim sunuyoruz!

 

 

 

Uniquelec Anlaşmalı Okulları

Lütfen Oklahoma Üniversitesi’ni INTO Kuzey Amerika Ağımıza davet etmek için bize katılın. Oklahoma City’den 30 dakika uzaklıkta bulunan Oklahoma Üniversitesi, öğrencilerin yarının savunma, havacılık, iklim ve mühendislik gelişmelerine güç veren son teknoloji araştırma projelerine katılmaları için alan ve kaynaklara sahiptir. Yüksek dereceli, STEM odaklı çevre, mühendislik ve enerji programlarıyla öğrenciler, endüstri ve gelecekteki işverenler tarafından tanınan bir dereceyle mezun olurlar.

International House Trust

Kara Cuma'ya Az Kaldı !

 

Genel İngilizce, IELTS veya Cambridge Hazırlık ve İş İngilizcesi kurslarında %20 tasarruf edin.

 

Promosyon Kodu: BLACKFRIDAY20

Uniquelec Anlaşmalı Okullar

Skola Yaz Okulu

 

 

Skola okulları Londra’nın merkezinde 10-17 yaş arası öğrencilere yönelik İngilizce yaz okulumuz SKOLA Regent’s Park’a hoş geldiniz. Her hafta 50’den fazla ülkeden 250 öğrenciyle 2023’te burada harika bir yaz geçirdik. 2024 yazımızın ayrıntıları için skola.co.uk/regents-park-english-summer-school’a göz atın.

The Language Gallery UK

Mart 2020 kayıtlarında %40 İndirim

Partner kuruluşlarımızdan The Language Gallery UK ile Mart sonuna kadar bir kursa kayıt yaptırmanız halinde çifte indirim fırsatından faydalanabilirsiniz!

Kaydı alınan öğrencinin eğitimi 2020 içinde herhangi bir dönem için olabilir.

malvern house London & Manchester & Brighton

SİZE ÖZEL İNDİRİM!

Malvern House ve Uniquelec size eşsiz bir fırsat sunuyor!

31 Aralık 2020 tarihinden sonraki kurslara hemen bizimle kayıt yaptırın, direkt olarak 25% indirimi kapın!

Detayları öğrenmek ve kayıt hakkında bilgi edinmek için bize hemen ulaşın!

immerse EDUCATION ile

Erken Kayıtlarda £500 İndirim!

immerse EDUCATION tüm kurslarında geçerli bir fırsat ile karşınızda.

Kayıt sırasında tüm programlarda geçerli £500 indirim fırsatını kaçırmamak için bize hemen ulaşın!

Geçerlilik süresi: 17 Eylül- 09 Aralık 2019

Eurocentres İrlanda(Dublin) Kursları

Mükemmel Dublin Fırsatı!

Eurocentres ve Uniquelec size eşsiz bir fırsat sunuyor!

Dublin’de dil eğitimi görmek isteyenlere, ister aile yanında ister yurt veya özel öğrenci evlerinde konaklama imkanı sunuyoruz.

%40’a varan indirimlerimizi öğrenmek ve bu fırsatı kaçırmamak için  bize hemen ulaşın!

Eurocentres kurslarına özel

15% İndirim!

Eurocentres kurslarından herhangi birine en az 3 haftalık kayıt yaptırmanız durumunda direkt olarak 15% indirim imkanı sağlıyoruz.

Hemen bizimle iletişime geçin, indirimden faydalanmanızı sağlayalım.

Sınırlı Süre Boyunca Geçerlidir!

Geçerlilik süresi: 12 Ağustos – 31 Eylül.

English Studio Eğitimlerine Özel

4+1 Teklif!

Seçili English Studio programlarında 4 hafta ve üzeri eğitimlerde geçerli ek olarak 1 hafta ücretsiz eğitim bizden size hediye!

Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık ve İş İngilizcesi Eğitimi almak istiyorsanız, şimdi tam zamanı! Detayları hemen inceleyin.

International House London Programlarında

Uniquelec'e Özel İndirimler

International House London ile olan ortaklığımızda sizler için heyecan verici fırsatlar yaratıyoruz.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Medikal İngilizce, IELTS Sınav Hazırlığı ve Çocuklara Yönelik İngilizce derslerimizde eşsiz indirim fırsatları!

Son başvuru tarihi 30 Eylül, acele edin!

Geçerlilik süresi:  22 Ağustos – 30 Eylül.

Başa dön
×