fbpx

SİZDEN GELENLER

Velilerimizin Görüşlerine Göz Atın!

Çiğdem Hanım, Londra’da öğrencimize gerektiğinde ablalık, gerektiğinde ebeveyinlik edebilen; sadece eğitim alanında değil oradaki yaşamında da gerekli motivasyonunu sağlayan özverili bir yaşam koçudur. Öğrenciyi yakından tanıyarak; durum tespitleri ile , ders / okul seçimleri alanında en doğru kararların alınmasını sağlar. Güvenli adımlarla ilerlediğimize olan inancımızı daima taze tuttuğu için kendisine müteşekkiriz.
Bahar Okcuoglu Yurtsever
Öğrenci Velisi 2020
Ciğdem Hanım Londra’daki eğitim hayatının son yılında kızım İrem Özdilek için hem çok iyi bir öğretmen hem de iyi bir aile büyüğü oldu.İşim nedeni ile her zaman Londra’da kızımın yanında değildim. İrem’in hem en iyi şekilde yönlendirilmesi hem de doğru Üniversite seçimi hususunda kendisinin desteği olmasaydı biz İrem’in lisesini tamamlamasını ve doğru bir Üniversite seçimini bu kadar başarılı bir şekilde tamamlayamazdık
Humeyra Ozdilek
Öğrenci velisi 2020
Çiğdem Hanım Londra’daki eğitim hayatının ilk yılında oğlum Can Sarp İkiler için hem çok iyi bir öğretmen hem de iyi bir aile büyüğü oldu. İşim nedeni ile her zaman Londra’da oğlumun yanında olamıyorum. Sarp’ın hem en iyi şekilde yönlendirilmesi hem de doğru Üniversite seçimi hususunda kendisinin desteği olmasaydı biz Sarp’ın doğru bir Üniversite seçimini bu kadar başarılı bir şekilde tamamlayamazdık.
Demet Ikiler
Öğrenci Velisi 2020
Çiğdem Hanım ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Oğlum Efe, 2020 yılında Regent’s Üniversitesinin Business Management and Enterpreunership bölümüne kabul edildi. Çiğdem Hanım öğrencinin ve velinin moralini destekleyerek, öğrencisini yeteneklerine uygun şekilde, içinde bulunmaktan mutlu olacağı üniversitelere yönlendirmekte çok başarılı
Elif Kaya Ok
Öğrenci Velisi 2020
Çiğdem Hanım ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Lal 2020 yılında Institution of Marangoni Ingiltere’ye kabul edildi. Çiğdem Hanım bu süreçte tüm gerekli takip ve yönetimleri profesyonelce yaparak ikinize de güven verdi. Eğitimci olduğu ve uzun süredir bu konuda danışmanlık yapması sebebiyle, hızlı ve etkin iletişim sağlanmasında büyük tol oynadı. Özellikle Covid karantina döneminde dahi, iletişim hiç aksamadı.
Ela Kiziltas
Öğrenci velisi 2020
Bir arkadaşım sayesinde Çiğdem hocayla tanıştım ve arkadaşım bana en iyi şekilde yardımcı olabileceğini söyledi. Ve beraber çalışmaya başladık, her konuda bana yardımcı oldu ve öğretti. Beraber çalışmak çok güzeldi. Bu seneyi kolayca ve düzenlice bitirmemi sağladınız. Iasella College Istanbul
Irem Ozdilek
Lasella College Fashion/Istanbul
Öğrencisi 2020
Çok sıkışık ve çaresiz olduğum bir dönemde arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım Çiğdem Hocayla. Londra'da zaten bir üniversitede okuyordum ama beğenmediğim için dönecek ve bir sonraki sene için başvuru zamanım çok az kalmıştı, seneye üniversiteye gidebiliceğim hakkında bile şüpheliydim. Çiğdem Hoca hızlı bir şekilde, bana yardımcı olmaya başladı.
Efe Kaya Ok
Regents Üniversitesi Business Öğrencisi 2020
Cigdem hoca ile 11.sinifta birlikte calisma firsati buldum. Onunla birlikte cok keyifli ve ogretici bir egitim yilinin ardindan universite secme senemde de benimle cok ilgilendi. Sene ortasi universite secimim icin Londraya geldigimde universitedeki danisanlarla kampus ve tanıtım turları bile ayarladı. Benim icin bu kritik donemde destegi ve yonlendirmesi cok kiymetliydi. Tum ilgisine, alakasina ve emegine cok tesekkur ederim. Istedigim Universite hedefim UCL idi ve cigdem hoca bana inandi ve olacak dedi ❤️
Melek Bayram
UCL Üniversitesi Business Öğrencisi 2019
"Çiğdem hocayla londrada üniversite hazırlık okurken bir aile dostumuz sayesinde tanıştık. Londraya ilk geldiğim zamanlarda bir alışma süreci geçirdim. Bu süreçte Çiğdem hoca bir danışmandan çok ailemden biri gibi bana her zaman destek oldu."
Ahmet Furkan Calik
Hult International Business Üniversitesi Öğrencisi 2020
Cigdem Hoca'yla cok zor bir donemimde tanistim. Okulda memnun degildim ve okul degistirmek istiyordum cok mutsuzken bana yardim etti ve onun yardimlari sayesinde her zaman hayalim olan moda okumaya basladim ve onunla tanistigim icin cok sansliyim. Suan 1 sinif Institution of Marangoni universitesinde okuyorum . Hocam ile gorusuyoruz onun destegi benim icin cok onemlidir.Institution of Marangoni
Lal Oba
Institutionof Marangoni Üniversitesi Fashion Öğrencisi 2020
"Ms. Çiğdem has been my mentor teacher during my practicum for Foreign Language Education at Tarabya British Schools. I have learned a lot from her experiences both in teaching and also the educational system in the UK."
Huda Ay
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi 2018
2019-2020 öğretim yılında Çiğdem Hocam ile tanıştım ,onunla sıkı bir çalışmaya girdik. Yıl boyunca karşılaştığım her soruna karşı olumlu tutumu, beni en düşük mod durumlarımda, motive eden davranışları beni üniversiteye hazırlamış oldu. Hocam gerçekten işini tutku ve sevgiyle yapan bir kişi ve bunu tüm sonuçlarında görebiliyoruz
Murat Omer Ilbak
Hult International Business Üniversitesi Öğrencisi 2020
Londra'da zaten bir üniversiteye kayıt olacaktım bu sene ama bunu benim icin en iyi yapacak kisinin Cigdem hoca oldugunu biliyordum.Orta okulda (istanbulda) Londradan gelen hocam. (Cido) Çiğdem Hoca hızlı bir şekilde, bana yardımcı olmaya başladı ve ben Drama bölümüne hemen kayıt oldum. sonsuz yardimi icin teşekkür ederim
Sarp IKILER
Regents Üniversitesi
Acting Öğrencisi 2020
2019-2020 öğretim yılında Çiğdem Hocam ile tanıştım ,onunla sıkı bir çalışmaya dan sonra Nottingham Üniversitesine gereken belgelerimi ve haklarımın arkasından çok kusturdu. Yıl boyunca karşılaştığım her soruna karşı olumlu tutumu, beni en düşük mod durumlarımda, motive eden davranışları beni üniversiteye rahatlıkla devam etmemi sağladı. Hocam gerçekten işini tutku ve sevgiyle yapan bir kişi ve bunu tüm sonuçlarında görebiliyorum
Mert Dalkiran
Nottingham Üniversitesi Mechanical Engineering Öğrencisi 2020
"Kızımın hayatının dönüm noktalarından biri olarak adlandırabileceğim bir dönemde Çiğdem Hanım’ın rehberliği, desteği ve yönlendirmesi bizim için paha biçilemez oldu."
Figen Bayram
Öğrenci Velisi 2019
"Çiğdem hanıma özel hizmet ve samimi ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Londra’da oğlumun her an yanında olacağını bilmek bana güven veriyor."

Funda Timurkaymak
Öğrenci Velisi 2018-2020
"Başvuru yapmak için 1-2 günlük kısa bir vaktimiz vardı. Çiğdem hanımın desteğiyle Londra'da Regents University'e kabul aldım. Kabulümün gelmesi 17 saat sürdü. Bu en hızlı kabul alma rekoru olabilir!"
Kerem Kayalar Vega
Regents Üniversitesi Business Öğrencisi 2018
"Sevgili Çiğdem'ciğim, öğretmenlerin en güzeli, en zekisi, en başarılısı güzelimiz Çiğdem'imizin öğretmenler gününü kutluyoruz."

Necile İçmeli
Öğrenci 2017
"Şu anda bir çocuğu yurtdışında okuyan bir veli olarak, Çiğdem öğretmenin yeni oluşumunda benim gibi pek çok veli ve öğrenci için unique katkılar sağlayacağına inanıyorum."
Seda Mert Güler
Öğrenci Velisi 2016
"Dear Çiğdem,
I feel lucky to know a person like you as my friend and a great teacher."


Alev Toksoy
Öğrenci Velisi 2016
"İki çocuğumun da İngilizce öğrenmesinde ve derslere adapte olmasında Çiğdem hanımın cocuklarla kurduğu ilişki ve onları doğru bir sekilde yönlendirme becerisinin çok fazla faydası oldu."
Şirin Selimoğlu
Öğrenci Velisi 2015
"Tarabya İngiliz Okulunda eğitim alan ve geçen sene mezun olan kızımın hayatına bilgisi ve sevgisi ile yön veren vizyon sahibi sevgili Çiğdem Hoca ile yollarımız iyi ki kesişmiş."
Ebru Aydın
Öğrenci Velisi 2015
"Çiğdem hocamızın empatik yaklaşımı ve öğrencileri ile arasındaki uyum gözlemlendiğinde, gerektiğinde yol arkadaşı ya da yol gösteren ailenin bir ferdi gibi."

Süheyla Akdan
Öğrenci Velisi 2015
"Çiğdem hanım okul yönetimi ile çocuklar arasında her zaman köprü olmayı başarmış aynı zamanda çocukların tarafından da bakabilmeyi çok iyi bilmiştir. Tecrübeleri biz velilere de ışık tutmuştur.."
Esra Abacıoğlu Akcan
Öğrenci Velisi 2015
"Kızım Alara’yı Üniversite eğitimi icin Londra’ya yollarken Çiğdem Hanım'ın varlığı bir anne olarak içimi rahatlatacak."


Burcak Ersever
Öğrenci Velisi 2015
"Eğer çocuğunuzu yurtdışına (Londra'ya) göndermeyi düşünüyorsanız ve sizden ayrılınca gerçek bir anneye teslim etmek istiyorsanız bence bu işi en iyi yapan Çiğdem Hoca olacaktır."
Pınar Solu
Öğrenci Velisi 2015
"Çiğdem Hanım'ın hem vize almamdaki hem doğru yönlendirmedeki eşsiz yardımı benim bir ay boyunca üstelik hayalimdeki kent Londra’da şahane günler geçirmemi ve mükemmel bir dil eğitimi almamı sağladı."

Nurcihan Güneşdoğan Doğru
Öğrenci Velisi 2015
"I thank Çiğdem for believing in my daughter and engaging her. she no longer fells anxious and believes she can do anything in this life."


Banu Tankurt Hattingh
Öğrenci Velisi 2017
"Çiğdem Hanım’ın gençler ile olan iletişimi harika. Sakin, sabırlı ve anlayışlı. Kızım ders günlerini iple çeker oldu."


Berna Evrenol
Öğrenci Velisi 2017
"We’ve experienced a fruitful season of practicum with Çiğdem Hoca in Tarabya British Schools. She did not hesitate to share her ideas and knowledge about the field, providing us with situations where we could improve ourselves as teacher candidates."
Hazal Özkan
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi 2018
"Since Mrs. Çiğdem has years of teaching experience along with a very good sense of responsibility and punctuality, I wish to work with her in the future as well."


Emre Murat Bozer
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi 2018
"Çiğdem Hoca öğretmenliğe ilk adımımı atarken en büyük destekçilerimdendi. Gerek yılların verdiği mesleki tecrübe ile gerekse sevecen kişiliğiyle bu yolculukta bana rehber ve arkadaş oldu."

Gökcan Aydın
Boğazici Üniversitesi Öğrencisi 2018
Başa dön
×