+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

SİZDEN GELENLER

Velilerimizin ve Öğrencilerimizin Görüşlerine Göz Atın!

"Çiğdem Hoca’mızla yolumuz İngiltere’ye yerleşme sürecimizde kesişti. Hem bir öğretmen hem bir anne olarak kızlarımızın okul seçim ve başvuru sürecinde endişelerimizi, kafamızdaki soruları çok doğru bir şekilde anlayarak bizi en iyi şekilde yönlendirdi. Önce bizi dinleyerek ihtiyaçlarımızı anladı, daha sonra bu doğrultuda okulları titizlikle araştırıp sürecin her aşamasında bizimle sıkı bir ilişki içerisinde oldu. Tüm bunların yanı sıra, yaşadığımız değişim sürecinde sadece okul değil olabilecek tüm konularda bizden psikolojik desteğini ve tavsiyelerini esirgemedi. Kendisine tüm destekleri için teşekkür ediyor, kızlarımızın önündeki uzun eğitim hayatları boyunca hep birlikte yol almayı diliyoruz. "
Turay ailesi
Öğrenci Velisi 2024
İngilizce dil eğitimim için okul ararken bir tanıdığımızın referansı ile Çiğdem hoca ile tanıştım. Birçok yer ile görüştüm, verimli ve doğru okulu bulmaya çalıştım ama hiçkimse onun kadar yardımcı olamadı. Kendisinin öğrenci ile iletişimi çok güçlü ve dil okulu konusunda uzmanlaşmış, işinin ehli, disiplinli ve güvenilir bir insan. Sunduğu seçenekler arasında tek seferde aradığım okulu buldum. Hiçbir sorumu cevapsız bırakmadı. Londra’ya geldiğimde benimle çok ilgilendi. Şehirde bazen yanlış yollara girdiğim oldu, paniklediğim zamanlar oldu. Hemen yardımıma yetişti. Beni cesaretlendirdi. Şehri sevmemde çok emeği var. Kendisi sadece danışman değil aynı zamanda ablalık yaptı. 6 aylık eğitimimi uzatmaya karar verdim. Ona da yardımcı oldu. İşini severek yapan insanlar bir başka oluyor. Kendisi o insanlardan biri. İyi ki varsınız Çiğdem hocam.
Büşra Baykan
Öğrenci 2024
Çiğdem hocayla çok uzun süre olmasa da sanki çok uzun süredir çalışıyormuşuz ve onu tanıyormuş gibi hissediyorum.
Çiğdem hoca benim için çok büyük bir şans. Onunla çok güzel çalışmalar yapıyoruz ve günden güne gelişmeye başladığımı farkına varıyorum onun sayesinde belli kaygılarım ve streslerim azalıyor beni çok rahatlatıyor bu bana çok büyük bir özgüven ve rahatlık sağlıyor ona ne kadar teşekkür etsem az ❤️

Uniquelec Sizden gelenler
Öykü Sümengen
Öğrenci 2023
Merhabalar İngiltere’deki eğitim sistemini anlamaya çalışırken karşıma çıktı Çiğdem Hocam.Ogünden bugüne sorduğumuz her soruya cevap bulduk ve böylece üzerimizden büyük bir yük aldı kendisi.Şu anda biri lisede diğeri ilkokulda olan kızlarım içinde danışmanlık veriyor .Tüm belgeleri onun istekleri doğrultusunda ayarladık.Kişisel yaptığımız başvurularda cevap bile alamazken Çiğdem Hocamın başvurusu üzerine ertesi gün iki okuldan hemen olumlu cevap aldık.Çok samimi,çok sıcakkanlı kendisine çok güveniyoruz. İyi ki yollarımız kesişmiş.Daha gidecek çok yolumuz var birlikte Allah’ın izniyle…
Irmak Sümengen
Öğrenci Velisi 2023
Selamlar Tanımış olduğuma sevindiğim ender insanlardan biridir Çiğdem Hanım. Prensip sahibi, doğru iletişimi ve eğitimi yakalayabilen, öğrenciye göre sistemini belirleyen ve öğrenci ile olumlu iletişim kurmaya öncelik gösteren bir eğitimcidir. Kendisinin veli ile iletişim noktasında özel bir ayrıcalığı vardır. Bu ayrıcalıkta sizi doğrudan çocuğunuz için doğru insanı buldum hissini verir. Bu benim için çok önemliydi. Teşekkürler Çiğdem Hoca. Sizinle yolumuz uzun olacak. Sevgiler saygılar
Banu Halıcı
Öğrenci velisi 2023
Çiğdem Hanım, Londra’da öğrencimize gerektiğinde ablalık, gerektiğinde ebeveyinlik edebilen; sadece eğitim alanında değil oradaki yaşamında da gerekli motivasyonunu sağlayan özverili bir yaşam koçudur. Öğrenciyi yakından tanıyarak; durum tespitleri ile , ders / okul seçimleri alanında en doğru kararların alınmasını sağlar. Güvenli adımlarla ilerlediğimize olan inancımızı daima taze tuttuğu için kendisine müteşekkiriz.
Bahar Okçuoglu Yurtsever
Öğrenci Velisi 2020
Ciğdem Hanım Londra’daki eğitim hayatının son yılında kızım İrem Özdilek için hem çok iyi bir öğretmen hem de iyi bir aile büyüğü oldu.İşim nedeni ile her zaman Londra’da kızımın yanında değildim. İrem’in hem en iyi şekilde yönlendirilmesi hem de doğru Üniversite seçimi hususunda kendisinin desteği olmasaydı biz İrem’in lisesini tamamlamasını ve doğru bir Üniversite seçimini bu kadar başarılı bir şekilde tamamlayamazdık
Humeyra Özdilek
Öğrenci velisi 2020
Çiğdem Hanım Londra’daki eğitim hayatının ilk yılında oğlum Can Sarp İkiler için hem çok iyi bir öğretmen hem de iyi bir aile büyüğü oldu. İşim nedeni ile her zaman Londra’da oğlumun yanında olamıyorum. Sarp’ın hem en iyi şekilde yönlendirilmesi hem de doğru Üniversite seçimi hususunda kendisinin desteği olmasaydı biz Sarp’ın doğru bir Üniversite seçimini bu kadar başarılı bir şekilde tamamlayamazdık.
Demet İkiler
Öğrenci Velisi 2020
Çiğdem Hanım ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Oğlum Efe, 2020 yılında Regent’s Üniversitesinin Business Management and Enterpreunership bölümüne kabul edildi. Çiğdem Hanım öğrencinin ve velinin moralini destekleyerek, öğrencisini yeteneklerine uygun şekilde, içinde bulunmaktan mutlu olacağı üniversitelere yönlendirmekte çok başarılı
Elif Kaya Ok
Öğrenci Velisi 2020
Çiğdem Hanım ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Lal 2020 yılında Institution of Marangoni Ingiltere’ye kabul edildi. Çiğdem Hanım bu süreçte tüm gerekli takip ve yönetimleri profesyonelce yaparak ikinize de güven verdi. Eğitimci olduğu ve uzun süredir bu konuda danışmanlık yapması sebebiyle, hızlı ve etkin iletişim sağlanmasında büyük tol oynadı. Özellikle Covid karantina döneminde dahi, iletişim hiç aksamadı.
Ela Kızıltaş
Öğrenci velisi 2020
Bir arkadaşım sayesinde Çiğdem hocayla tanıştım ve arkadaşım bana en iyi şekilde yardımcı olabileceğini söyledi. Ve beraber çalışmaya başladık, her konuda bana yardımcı oldu ve öğretti. Beraber çalışmak çok güzeldi. Bu seneyi kolayca ve düzenlice bitirmemi sağladınız. Iasella College Istanbul
İrem Özdilek
Lasella College Fashion/İstanbul
Öğrencisi 2020
Çok sıkışık ve çaresiz olduğum bir dönemde arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım Çiğdem Hocayla. Londra'da zaten bir üniversitede okuyordum ama beğenmediğim için dönecek ve bir sonraki sene için başvuru zamanım çok az kalmıştı, seneye üniversiteye gidebiliceğim hakkında bile şüpheliydim. Çiğdem Hoca hızlı bir şekilde, bana yardımcı olmaya başladı.
Efe Kaya Ok
Regents Üniversitesi Öğrencisi 2020
Cigdem hoca ile 11.sinifta birlikte calisma firsati buldum. Onunla birlikte cok keyifli ve ogretici bir egitim yilinin ardindan universite secme senemde de benimle cok ilgilendi. Sene ortasi universite secimim icin Londraya geldigimde universitedeki danisanlarla kampus ve tanıtım turları bile ayarladı. Benim icin bu kritik donemde destegi ve yonlendirmesi cok kiymetliydi. Tum ilgisine, alakasina ve emegine cok tesekkur ederim. Istedigim Universite hedefim UCL idi ve cigdem hoca bana inandi ve olacak dedi ❤️
Melek Bayram
UCL Üniversitesi Business Öğrencisi 2019
Çiğdem hocayla londrada üniversite hazırlık okurken bir aile dostumuz sayesinde tanıştık. Londra'ya ilk geldiğim zamanlarda bir alışma süreci geçirdim. Bu süreçte Çiğdem hoca bir danışmandan çok ailemden biri gibi bana her zaman destek oldu.
Ahmet Furkan Çalık
Hult International Business Üniversitesi Öğrencisi 2020
Çok zor bir dönemimde Çiğdem Hoca'yla tanıştım. Okulda mutsuzdum ve bir değişiklik yapmak, okul değiştirmek istiyordum. En mutsuz olduğum zamanlarda bana yardım eden Çiğdem Hoca oldu ve onun değerli destekleri sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğum moda eğitimi almak için Marangoni Enstitüsü'nde başladım. Onunla tanışmış olmak kendimi çok şanslı hissettiriyor. Şu anda Marangoni Enstitüsü'nde birinci sınıf öğrencisiyim. Hocamla düzenli olarak görüşüyoruz ve onun sürekli desteği benim için çok önemli.
Lal Oba
Institutionof Marangoni Üniversitesi Öğrencisi 2020
Çiğdem Hanım, Tarabya İngiliz Okulları'nda Yabancı Dil Eğitimi stajım sırasında benim mentor öğretmenim oldu. Hem öğretmenlik hem de İngiltere'deki eğitim sistemi konusundaki deneyimlerinden çok şey öğrendim.
Huda Ay
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi 2018
2019-2020 öğretim yılında Çiğdem Hocam ile tanıştım ,onunla sıkı bir çalışmaya girdik. Yıl boyunca karşılaştığım her soruna karşı olumlu tutumu, beni en düşük mod durumlarımda, motive eden davranışları beni üniversiteye hazırlamış oldu. Hocam gerçekten işini tutku ve sevgiyle yapan bir kişi ve bunu tüm sonuçlarında görebiliyoruz.
Murat Ömer İlbak
Hult International Business Üniversitesi Öğrencisi 2020
Londra'da zaten bir üniversiteye kayıt olacaktım bu sene ama bunu benim icin en iyi yapacak kisinin Cigdem hoca oldugunu biliyordum.Orta okulda (istanbulda) Londradan gelen hocam. (Cido) Çiğdem Hoca hızlı bir şekilde, bana yardımcı olmaya başladı ve ben Drama bölümüne hemen kayıt oldum. sonsuz yardimi icin teşekkür ederim.
Sarp İkiler
Regents Üniversitesi
Oyunculuk Öğrencisi 2020
2019-2020 öğretim yılında Çiğdem Hocam ile tanıştım ,onunla sıkı bir çalışmaya dan sonra Nottingham Üniversitesine gereken belgelerimi ve haklarımın arkasından çok kusturdu. Yıl boyunca karşılaştığım her soruna karşı olumlu tutumu, beni en düşük mod durumlarımda, motive eden davranışları beni üniversiteye rahatlıkla devam etmemi sağladı. Hocam gerçekten işini tutku ve sevgiyle yapan bir kişi ve bunu tüm sonuçlarında görebiliyorum.
Mert Dalkıran
Nottingham Üniversitesi Makina Mühendisi Öğrencisi 2020
Kızımın hayatının dönüm noktalarından biri olarak adlandırabileceğim bir dönemde Çiğdem Hanım’ın rehberliği, desteği ve yönlendirmesi bizim için paha biçilemez oldu.
Figen Bayram
Öğrenci Velisi 2019
Çiğdem hanıma özel hizmet ve samimi ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Londra’da oğlumun her an yanında olacağını bilmek bana güven veriyor.

Funda Timurkaymak
Öğrenci Velisi 2018-2020
Başvuru yapmak için 1-2 günlük kısa bir vaktimiz vardı. Çiğdem hanımın desteğiyle Londra'da Regents University'e kabul aldım. Kabulümün gelmesi 17 saat sürdü. Bu en hızlı kabul alma rekoru olabilir!
Kerem Kayalar Vega
Regents Üniversitesi Öğrencisi 2018
Sevgili Çiğdem'ciğim, öğretmenlerin en güzeli, en zekisi, en başarılısı güzelimiz Çiğdem'imizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

Necile İçmeli
Öğrenci Velisi 2017
Şu anda bir çocuğu yurtdışında okuyan bir veli olarak, Çiğdem öğretmenin yeni oluşumunda benim gibi pek çok veli ve öğrenci için unique katkılar sağlayacağına inanıyorum.
Seda Mert Güler
Öğrenci Velisi 2016
Sevgili Çiğdem, Sizin gibi bir insanı arkadaşım ve harika bir öğretmen olarak tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.
Alev Toksoy
Öğrenci Velisi 2016
İki çocuğumun da İngilizce öğrenmesinde ve derslere adapte olmasında Çiğdem hanımın cocuklarla kurduğu ilişki ve onları doğru bir sekilde yönlendirme becerisinin çok fazla faydası oldu.
Şirin Selimoğlu
Öğrenci Velisi 2015
Tarabya İngiliz Okulunda eğitim alan ve geçen sene mezun olan kızımın hayatına bilgisi ve sevgisi ile yön veren vizyon sahibi sevgili Çiğdem Hoca ile yollarımız iyi ki kesişmiş.
Ebru Aydın
Öğrenci Velisi 2015

Çiğdem hocamızın empatik yaklaşımı ve öğrencileri ile arasındaki uyum gözlemlendiğinde, gerektiğinde yol arkadaşı ya da yol gösteren ailenin bir ferdi gibi.
Süheyla Akdan
Öğrenci Velisi 2015
Çiğdem hanım okul yönetimi ile çocuklar arasında her zaman köprü olmayı başarmış aynı zamanda çocukların tarafından da bakabilmeyi çok iyi bilmiştir. Tecrübeleri biz velilere de ışık tutmuştur...
Esra Abacıoğlu Akcan
Öğrenci Velisi 2015

Kızım Alara’yı Üniversite eğitimi icin Londra’ya yollarken Çiğdem Hanım'ın varlığı bir anne olarak içimi rahatlatacak.
Burcak Ersever
Öğrenci Velisi 2015
Eğer çocuğunuzu yurtdışına Londra'ya) göndermeyi düşünüyorsanız ve sizden ayrılınca gerçek bir anneye teslim etmek istiyorsanız bence bu işi en iyi yapan Çiğdem Hoca olacaktır.
Pınar Solu
Öğrenci Velisi 2015
Çiğdem Hanım'ın hem vize almamdaki hem doğru yönlendirmedeki eşsiz yardımı benim bir ay boyunca üstelik hayalimdeki kent Londra’da şahane günler geçirmemi ve mükemmel bir dil eğitimi almamı sağladı.
Nurcihan Güneşdoğan Doğru
Öğrenci Velisi 2015

Çiğdem'e kızıma inandığı ve onunla ilgilendiği için teşekkür ediyorum. artık endişeli hissetmiyor ve bu hayatta her şeyi yapabileceğine inanıyor.
Banu Tankurt Hattingh
Öğrenci Velisi 2017


Çiğdem Hanım’ın gençler ile olan iletişimi harika. Sakin, sabırlı ve anlayışlı. Kızım ders günlerini iple çeker oldu.
Berna Evrenol
Öğrenci Velisi 2017
Tarabya İngiliz Okulları'nda Çiğdem Hoca ile verimli bir staj dönemi geçirdik. Alanla ilgili fikirlerini ve bilgilerini paylaşmaktan çekinmedi, öğretmen adayları olarak kendimizi geliştirebileceğimiz durumlar sağladı.
Hazal Özkan
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi 2018
Çiğdem Hanım'ın uzun yıllara dayanan öğretmenlik deneyiminin yanı sıra çok iyi bir sorumluluk duygusu ve dakikliği olduğu için gelecekte de kendisiyle çalışmayı arzu ediyorum.
Emre Murat Bozer
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi 2018
Çiğdem Hoca öğretmenliğe ilk adımımı atarken en büyük destekçilerimdendi. Gerek yılların verdiği mesleki tecrübe ile gerekse sevecen kişiliğiyle bu yolculukta bana rehber ve arkadaş oldu.
Gökcan Aydın
Boğazici Üniversitesi Öğrencisi 2018
Başa dön
×