+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

İngiltere Dil Okulları Eğitim Danışmanlığı

İngiltere dil okulları yorumlarını araştıran, yurt dışında dil okuluna gitmeyi düşünen bir kişi için tercih edilebilecek en iyi lokasyonlardan biri kesinlikle İngiltere’dir.

Bunun başlıca sebeplerinden biri elbette İngilizcenin ana vatanının İngiltere olması. Ayrıca kıta değiştirip uzun bir mesafe gitmektense, Türkiye’ye yakın Avrupa içerisinde bir ülkede kalmak birçok kişi için de daha cazip geliyor.

İngiltere’de dil okuluna gitmek isteyen biri tabii ki ilk etapta yükselen Sterling döviz kurundan dolayı biraz endişe edebiliyor acaba maliyeti çok mu yüksek olur diye. Ancak gerçek şu ki İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen bir kişinin tercih edebileceği şehir seçeneklerinin fazlalığını ve ülkede bulunan 150’den fazla dil okulu düşündüğümüzde elbette kendi bütçenize uygun bir seçenek bulabiliyorsunuz.

İngiltere’nin neredeyse her bölgesinde dil okulu bulunmaktadır ancak tabii ki uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen belli başlı şehirler vardır. Bunların başında ilk etapta Londra gelir. Sonrasında özellikle yaz döneminde oldukça hareketlenen Brighton ve Bournemouth gibi güney sahil şehirleri gelmektedir. Eğer biraz daha akademik bir hava hissetmek isterseniz Cambridge ya da Oxford sizin için ideal olacaktır.

Başa dön
×