+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

İngiltere’de “Eğitim ve Yaşama” Yolculuk

İngiltere’de “Eğitim ve Yaşama” Yolculuk

Yurtdışında eğitim almak lüks değil, zorunluluktur.

Türk toplumunun geleneksel yapısında ‘evlat’ kavramı merkezde bulunur. Bu, genellikle ailelerin çocuklarının hayatlarını planlama ve kontrol etme eğiliminde olmalarına neden olur. Ancak, gelecekte adaptasyon yeteneği yüksek bireylere ihtiyaç olacak. Bu nedenle öğrencilerimiz kendi başlarına deneyim kazanabilecekleri, yeteneklerini keşfedebilecekleri bir süre yurtdışında kalmalı, tecrübelerden öğrenmeli ve geleceğe hazırlıklı olmaları çok önemlidir. Uniquelec danışmanlığı ile kısa ya da uzun süreli programlarla yurtdışını deneyimleyin, yeni kültürlerle tanışın, diller öğrenin ve vizyonunuzu genişletin. Bu deneyimler yaşamınıza şekil verecek ve sizi her duruma karşı hazırlayacaktır.

Eğitimin Avantajları : Yurtdışında eğitim almak, sadece akademik bilgi kazanmakla kalmaz, aynı zamanda uluslararası bir perspektife sahip olmanıza yardımcı olur. İngiltere, dünya çapında tanınan üniversitelere ve eğitim kurumlarına sahiptir. Bu, sizinle birlikte aldığınız eğitimi de uluslararası bir seviyeye taşır.

Yaşamın Kalitesi : İngiltere’nin siyasi ve ekonomik istikrarı, güvenli yatırım ortamı ve üstün eğitim standartları, öğrenciler ve profesyoneller için ideal bir yaşam alanı yaratır. Londra, kültürel ve finansal bir hub olarak, Avrupa’nın kalbinde yer alır, bu da onu uluslararası bir deneyim için mükemmel bir yer yapar.

Yatırım ve İş Fırsatları : İngiltere, yatırımcılar ve iş insanları için benzersiz fırsatlar sunar. Beyond Immigration, yatırım yoluyla göçmenlik ihtiyaçlarınıza bütüncül bir yaklaşımla çözüm sunar. Sektördeki liderliğimiz ve yüksek başarı oranımızla, İngiltere’de yatırım ve iş fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmeniz için size rehberlik ediyoruz.

Kültürel Deneyim: İngiltere’de yaşarken, 170’den fazla ülkeye vizesiz seyahat edebilir, yeni kültürlerle tanışabilir ve diller öğrenebilirsiniz. Bu, bireylerin vizyonunu genişletir ve kültürel anlamda zenginleşmelerini sağlar.

Unique London Education Consultancy olarak Ingiltere’de eğitim ve yaşam yolculuğunuz da her an yanınız da olarak destek olmaya devam ediyoruz. 

Neden İngiltere?

İngiltere, enerjik bir ekonomiye, yüksek yaşam kalitesine ve dünya standartlarında bir eğitime ev sahipliği yapar. Farklı bir kültürde, birinci sınıf eğitim fırsatları ile birlikte yaşamak, bireysel ve profesyonel gelişim için mükemmel bir zemin hazırlar.

Eğitimin Avantajları

Yurtdışında eğitim almak, sadece akademik bilgi kazanmakla kalmaz, aynı zamanda uluslararası bir perspektife sahip olmanıza yardımcı olur. İngiltere, dünya çapında tanınan üniversitelere ve eğitim kurumlarına sahiptir. Bu, sizinle birlikte aldığınız eğitimi de uluslararası bir seviyeye taşır.

 

Yaşamın Kalitesi

İngiltere’nin siyasi ve ekonomik istikrarı, güvenli yatırım ortamı ve üstün eğitim standartları, öğrenciler ve profesyoneller için ideal bir yaşam alanı yaratır. Londra, kültürel ve finansal bir hub olarak, Avrupa’nın kalbinde yer alır, bu da onu uluslararası bir deneyim için mükemmel bir yer yapar.

Yatırım ve İş Fırsatları

İngiltere, yatırımcılar ve iş insanları için benzersiz fırsatlar sunar. Beyond Immigration, yatırım yoluyla göçmenlik ihtiyaçlarınıza bütüncül bir yaklaşımla çözüm sunar. Sektördeki liderliğimiz ve yüksek başarı oranımızla, İngiltere’de yatırım ve iş fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmeniz için size rehberlik ediyoruz.

İngiltere Vize Hazırlık ve Başvuru Süreci

İngiltere’ye seyahat etmek, çalışmak, eğitim görmek ya da yaşamak isteyen bireylerin karşılaştığı en önemli aşamalardan biri vize başvuru sürecidir. Bu süreç, detaylı hazırlık gerektiren ve birçok evrakın toplanmasıyla ilgili olduğundan dolayı karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Uniquelec olarak, başvuru sürecinizin başından sonuna kadar sizi yönlendiriyor, gerekli belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde toplanmasında size rehberlik ediyoruz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için gereken tüm detaylara hakimiz ve size bu konuda tam destek sağlamaktayız. İngiltere’ye yapacağınız yolculuğun ilk adımı olan vize başvurunuzda, profesyonel ve deneyimli danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız. İngiltere vizesi şartlarında katı kurallar bulunmaktadır. Vize başvurusu yapmadan önce danışmanlarımız bu konuda size rehberlik edecektir.

Vizeler hakkında daha fazla bilgi için, www.gov.uk adresi ziyaret edebilirsiniz.

Uniquelec’in en önemli önceliği sizleri/çocuklarınızı bu zorlu ve stresi süreçteki her aşamada; soru ve sorunlarınızı çözmek/cevaplandırmak. Unutmayın! Uniquelec’te sizlere Türkiye ve İngiltere’de 7/24 destek olacak danışmanınız sadece bir telefon kadar yakın.

Ülke / Program Bilgilendirmesi Ve Hazırlık

Çoğu üniversite öğrencilerine genellikle ana üniversite kampüsünde veya yakınında bulunan özel öğrenci odaları sunmaktadır. Üniversitenin sunduğu konaklama hizmetinden faydalanmak istemiyorsanız, pek çok şehirin sunduğu özel konaklama imkanlarına bakabilirsiniz. Danışmanlarımız bu konuyla yakından ilgilenecektir.

Vizeler hakkında daha fazla bilgi için, Birleşik Krallık’taki Lisansüstü Öğrenciler veya Birleşik Krallık Sınır Ajansı Web sitelerine bakınız.

Başa dön
×