fbpx

İngiltere’de “Eğitim ve Yaşama” Yolculuk

Başvuru ve işlemleriniz tamam. Artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Şimdi sıra yeni yaşamınızın başlangıcı ve sonrası için hazırlıklarda!

Varış ve Havaalanı Transferleri

Başvuruları onaylanan öğrencilerimizin ve ailelerinin bu sürede İngiltere’deki yeni hayatlarına nasıl başlangıç yapacağı en önemli konulardan biridir. Çünkü siz veya çocuklarınız bizim için çok değerlisiniz.

Uçuş organizasyonlarınız ve sonrasında gerçekleştireceğiniz transfer konusunda da sizi yalnız bırakmayacağız. Bu süreçleri yine UniqueLEC danışmanınız sizlerle birlikte planlayıp, süreç boyunca sizlere rehberlik edecektir.

Konaklama : İngiltere’deki Yeni Yaşam Yerinizin Belirlenmesi

Eğitim veya okul onayınızdan sonra; İngiltere’ye gelerek sizlerin isteğine göre okul içinde veya okul çevresinde uygun fiyatlı ve güvenilir konaklama hizmeti konusunda yine sizlere rehberlik edeceğiz. Güvenilir, referanslı aile yanında konaklama veya kişiye özel en uygun fiyatlı konaklama seçeneklerini birlikte değerlendirip, sizi en mutlu edecek çözüme birlikte ulaşacağız.

İngiltere Vize Hazırlık ve Başvuru Süreci

İngiltere vizesi şartlarında katı kurallar bulunmaktadır. Vize başvurusu yapmadan önce danışmanlarımız bu konuda size rehberlik edecektir.

Vizeler hakkında daha fazla bilgi için, bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

UniqueLEC’in en önemli önceliği sizleri/çocuklarınızı bu zorlu ve stresi süreçteki her aşamada; soru ve sorunlarınızı çözmek/cevaplandırmak. Unutmayın! UniqueLEC’te sizlere Türkiye ve İngiltere’de 7/24 destek olacak danışmanınız sadece bir telefon kadar yakın.

Ülke / Program Bilgilendirmesi Ve Hazırlık

İngiltere’de okumak isteyen tüm denizaşırı öğrenciler, önce vize almalıdır. İngiltere vizesi şartlarında katı kurallar vardır Vize başvurusu yapmadan önce danışmanlarımız size bu konuda tavsiyede bulunacak ve rehberlik edecektir. Vizeler hakkında daha fazla bilgi için, Birleşik Krallık’taki Lisansüstü Öğrenciler veya Birleşik Krallık Sınır Ajansı Web sitelerine bakınız.

Çoğu üniversite öğrencilerine genellikle ana üniversite kampüsünde veya yakınında bulunan özel öğrenci odaları sunmaktadır. Üniversitenin sunduğu konaklama hizmetinden faydalanmak istemiyorsanız, pek çok şehirin sunduğu özel konaklama imkanlarına bakabilirsiniz. Danışmanlarımız bu konuyla yakından ilgilenecektir.

Amacımız, Türkiye’den İngiltere’ye kadar olan ve İngiltere’deki süreçte çocuklarınızın tüm sorularını cevaplayabilmek için ailelerle çalışmaktır.

Başa dön
×