fbpx
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

ASTON UNIVERSITY

Modern, destekleyici, çok kültürlü bir ortam sağlamaktan gurur duyuyoruz ve öğrencilerimize tam potansiyellerini gerçekleştirme fırsatı vermeye kararlıyız.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF BIRMINGHAM

Birmingham, bir asırdan fazla bir süredir harika öğrenciler yetiştirmektedir.

Web Sitesi >

DURHAM UNIVERSITY

Durham, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ve akademisyenleri ağırlamaktan uzun bir geçmişe sahip dünya çapında bir üniversitedir.

Web Sitesi >

KINGSTON UNIVERSITY LONDON

Farklı bakış açılarımız ne kadar fazlaysa, öğretmenin ve öğrenmenin, araştırmanın, fikirlerin ve çözümlerin en yenilikçi yollarını bulmak için daha iyi donanıma sahip olacağız.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF LEEDS

Eğitim ve araştırmamızın kalitesiyle dünyaca ünlüyüz. Akademik uzmanlığımızın gücü, kapsadığımız disiplinlerin genişliği ile birleştiğinde, çok sayıda fırsat sunuyor ve dünyayı kültürel, ekonomik ve toplumsal yollarla gerçek anlamda etkiliyor.

Web Sitesi >

LONDON SCHOOL OF ECONOMICS

The London School of Economics and Political, özellikle Sosyal Bilimler alanlarında uzmanlaşmıştır. Kayıtlı olan 9,500 öğrencinin üçte ikisinin uluslararası öğrenci olması sebebiyle Birleşik Krallık’ın en çok-kültürlü okuludur. Ayrıca LSE, saygın Russell Group tarafından seçilen, Birleşik Krallık’ın 24 öncü okulundan biridir. The London School of Economics, öğrenci kitlesinin ülkenin en akademik ve azimli öğrencileri olmasından gurur duyar.

Web Sitesi >

QUEEN MARY UNIVERSITY OF LONDON

Londra Queen Mary Üniversitesi, İngiltere'nin önde gelen araştırma odaklı yüksek öğretim kurumlarından biridir. Londra'daki en büyük kolejlerden biriyiz. Beşeri bilimler, sosyal bilimler, hukuk, tıp ve diş hekimliği, fen ve mühendislik konularında geniş bir yelpazede ders veriyor ve araştırıyoruz.

Web Sitesi >

RICHMOND AMERICAN UNIVERSITY

Richmond, 1972 yılında kurulan ve Richmond Hill'de iki kampüsü bulunan ve Kensington High Street'in yakınında bulunan, Batı Londra'da bulunan bir Amerikan Uluslararası Üniversitesidir.

Web Sitesi >

IMPERIAL COLLEGE LONDON

Londra Imperial Koleji İngiltere’nin Londra şehrinde, 1907 yılında yerel bir araştırma üniversitesi olarak kurulmuştur. Sunduğu üst düzey akademik eğitim programlarıyla birlikte 1999 ve 2000 yılında Times sıralamasında, Oxford Üniversitenin önünde 2.sırada yer almıştır. Londra Imperial Koleji’nin başta gelen eğitim programlarının arasında mühendislik, tıp ve bilim bulunmaktadır.

Web Sitesi >

UNIVERSITY COLLEGE LONDON

Londra Üniversite Koleji İngiltere’nin Londra şehrinde, 1826 yılında kurulan bir devlet araştırma üniversitesidir. Londra Üniversite Koleji, kurulduğu dönemde İngiltere’nin yüksek öğretim gelişimine öncülük etmiştir. 1800’lü yıllarda, Cambridge ve Oxford üniversitesinin sınıfsal ayrım yapmasıyla birlikte, Londra Üniversite Koleji herkes için üniversite amacıyla kurulmuştur.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON

University of Arts London, Londra’da sanat, tasarım, moda ve medya üzerine uzmanlaşan 19.ve 20. Yüzyılda kurulan 6 farklı kolejin birleşiminden oluşan bir üniversitedir. Üniversite, Avrupa’nın sanat, dizayn, moda, iletişim ve sahne sanatları bölümlerinde en geniş eğitim programları sunan başlıca okuludur. 100 farklı ülkeden 19000 lisans, yüksek lisans ve araştırma öğrencisine eğitim imkanı sunan okul, akademik yıl içerisinde yaratıcı konularda her yaşa hitap eden kısa programlar da sunmaktadır.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF BOURNEMOUTH

İngiltere'nin güneyinde Londra'ya 2 saat uzaklıkta güzel ve sakin bir sahil kentinde yer alan Bournemouth Üniversitesi, 130 değişik ülkeden gelen 16000 uluslararası öğrencisi ile modern ve kozmopolit bir yapıya sahiptir. Toplam 16.000 öğrencinin eğitim gördüğü birbirine yakın lokasyonda bulunan kampüslerden oluşan Bournemouth Üniversitesi’nde 7 temel akademik okul bulunmaktadır: İşletme, Çevre Koruma Bilimleri, Dizayn/ Mühendislik ve Bilgisayar, Sağlık ve Toplum Çalışmaları, Hukuk, Medya.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF BATH

Misyonumuz, dünya standartlarında araştırma ve öğretme sağlamak, öğrencilerimizi gelecekteki liderler ve yenilikçiler olmak için eğitmek ve araştırma, girişim ve etkimizle daha geniş nüfusa fayda sağlamaktır.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF KENT

Kent Üniversitesi, dünya çapında mükemmel bir değerlendirme yapan ve birçok çalışma alanında yol gösteren dünya standartlarında araştırmalar yapan, ülkenin önde gelen akademik kurumlarından biridir.

Web Sitesi >

UNIVERSITY OF YORK

Herkes için mükemmellik, eşitlik ve fırsat ilkeleri üzerine kurulan York Üniversitesi, 1963 yılında sadece 230 öğrenciyle açıldı.

Web Sitesi >

BRUNEL UNIVERSITY

Brunel, 2016 yılında üniversite olarak 50 yılını kutladı. Bununla birlikte, tarihimiz önceki Borough Road College, Maria Gray College, Shoreditch College ve West London Higher Institute kolejlerimizden ve ayrıca Acton Technical College ve ardından Brunel College'den 1798 yılına kadar geriye doğru izlenebilir.

Web Sitesi >

CITY UNIVERSITY OF LONDON

Londra Üniversitesi'nden City'de bizi ziyaret etmeniz ve lisansüstü eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Şehir, eğitime yenilikçi yaklaşımıyla gurur duyuyor. Akademik mükemmellik konusundaki taahhüdümüz ve tutkumuz, Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde (TEF) Gümüş bir ödül ile tanınmıştır.

Web Sitesi >

GOLDSMITHS UNIVERSITY OF LONDON

Burada sunulan Öğrenme, Öğretme ve Değerlendirme Stratejisi (LTAS), fikirlerini, önerilerini ve vizyonuna katkıda bulunan Kuyumculardaki meslektaşların ve öğrenci temsilcilerinin bağlılığı ve odağı olmadan oluşturulamaz.

Web Sitesi >

HULT INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Dünya değişiyor. Size bir dereceden çok daha fazlasını vermek için işletmenin ötesine geçen bir işletme okulunu talep eder. Bu yüzden Hult'ta dünyayı, geleceği ve kendinizi öğreneceksiniz. Böylece kalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Web Sitesi >

MANCHESTER UNIVERSITY

Manchester Universitesi lisans derecesi dünyanın tanıyacağı bir niteliktedir. Lisans kurslarımız size zengin bir mirasa dayanan harika bir üniversite deneyimi sunar. Kursunuzun içinde ve dışında akademik, kişisel ve profesyonel olarak büyümenize yardımcı olacak fırsatlara sahip olacaksınız.

Web Sitesi >
Başa dön
×