fbpx

HAKKIMIZDA

Size Özel Yurtdışı Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı

Farklı ve yeni ufuklara yolculuklarınız için...

Unique London Education Consultancy olarak; yeni kültürlerle tanışıp, farklı ülkelerde dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemek isteyen öğrenci ve bireylerin ihtiyaçlarını birebir değerlendirip analiz ederek “kişiye özel” eğitim ya da yaşam danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Danışanlarımız ya da öğrencilerimizin dil seviyeleri, amaçları, hayalleri, istekleri ve bütçelerine göre okul veya program araştırmaları yaparak sizlere en uygun hizmeti vermek ve bu süre boyunca birebir yanınızda olmak bizim için çok önemlidir.

İstekleriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz ve ilgi alanlarınız doğrultusunda, İngiltere’deki en uygun programa, kursa, proje veya üniversiteye yönlendirmek bizim işimiz. İngiltere’de yaşam hakkında tecrübeli, dil ve eğitim alanında oldukça yetkin danışmanlarımız; öğrencilerimiz ile sürekli irtibat halinde kalarak sizleri ve ailenizi çok yakından tanıyıp, her türlü ihtiyacınızda sadece bir telefon uzağınızda olacaktır.
Gerek hazırlık aşamasında gerekse sonraki tüm süreçte danışmanlarımız, öğrenci ile sürekli iletişim halindedir. Bütün bu süre boyunca öğrencinin sağlığından, akademik başarısına kadar her alanda destek olmayı sürdürür..

Eğitim Koçu Danışmanlığı

Yeni kültürlerle tanışıp dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemek ve yabancı dil eğitimi görmek isteyen öğrencilere talepleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti verilir. Öğrencilerin dil seviyeleri, amaçları ve bütçelerine göre okul/program önerileri yapılır. Öğrencinin kendi istekleri, hedefleri, yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda, öğrenci Birleşik Krallık’taki en uygun programa, kursa, projeye veya üniversiteye yönlendirilir.

Birleşik Krallık’ta yaşam hakkında tecrübeli, dil ve eğitim alanında oldukça yetkin danışmanımız öğrenci ile sürekli irtibat halindedir. Öğrenciyi çok yakından tanır ve öğrencinin her türlü ihtiyacı ile ilgilenir. Gerek hazırlık aşamasında gerekse sonraki evrelerde danışman, öğrenci ile irtibatını koparmaz. Bütün bu süre boyunca öğrencinin sağlığından, akademik başarısına kadar her alanda destek olmayı sürdürür.

Ankara Antlaşması Danışmanlığı

Ankara Anlaşması ile İngiltere’de yeni bir yaşam kurmak isteyenler; çocuklarınızın eğitimi ve eğitim sürecinin planlanması konusunda bizlere danışabilirsiniz.

Türk vatandaşları, Türkiye’den İngiltere’ye gidip serbest meslek kurmak için vize başvurusunda bulunabilir. İngiltere’de yasal olarak bulunan Türk vatandaşları, Birleşik Krallık’ta serbest meslek sahibi statüsüne geçmek için de başvurabilirler. Bu uygulamanın hukutemel özelliği iş kurmak gibi bir niyetin olmasıdır.

İş teklifi, 1973 İş Hükümlerinin asgari gerekliliklerini karşılamalıdır. Bir başvurunun eksiksiz olarak değerlendirilmesi için karar mercilerinin, başvuru sahibinin gerçek niyeti ve kendi kendini idame ettirme kapasitesine sahip olduğu konusunda hemfikir olması gerekmektedir.

Ankara Antlaşması ve hukuki sürece dahil olabilecek tüm işlemlerinizde, hukuki konulardaki çözüm ortağımız Lex Legal‘ın desteği ile çalışmaktayız.

Başa dön
×