+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

HAKKIMIZDA

Size Özel Yurtdışı Eğitim ve Yaşam Danışmanlığı

Farklı ve yeni ufuklara yolculuklarınız için...

Unique London Education Consultancy olarak; yeni kültürlerle tanışıp, farklı ülkelerde dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemek isteyen öğrenci ve bireylerin ihtiyaçlarını birebir değerlendirip analiz ederek “kişiye özel” eğitim ya da yaşam danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Danışanlarımız ya da öğrencilerimizin dil seviyeleri, amaçları, hayalleri, istekleri ve bütçelerine göre okul veya program araştırmaları yaparak sizlere en uygun hizmeti vermek ve bu süre boyunca birebir yanınızda olmak bizim için çok önemlidir.

İstekleriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz ve ilgi alanlarınız doğrultusunda, İngiltere’deki en uygun programa, kursa, proje veya üniversiteye yönlendirmek bizim işimiz. İngiltere’de yaşam hakkında tecrübeli, dil ve eğitim alanında oldukça yetkin danışmanlarımız; öğrencilerimiz ile sürekli irtibat halinde kalarak sizleri ve ailenizi çok yakından tanıyıp, her türlü ihtiyacınızda sadece bir telefon uzağınızda olacaktır.
Uniquelec ekibi olarak, gerek hazırlık aşamasında gerekse sonraki tüm süreçte danışmanlarımız, öğrenci ile sürekli iletişim halindedir. Bütün bu süre boyunca öğrencinin sağlığından, akademik başarısına kadar her alanda destek olmayı sürdürür..

Eğitim Koçu Danışmanlığı

Unique London Education Consultancy yeni kültürlerle tanışıp dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemek ve yabancı dil eğitimi görmek isteyen öğrencilere talepleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti verilir. Öğrencilerin dil seviyeleri, amaçları ve bütçelerine göre okul/program önerileri yapılır. Öğrencinin kendi istekleri, hedefleri, yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda, öğrenci Birleşik Krallık’taki en uygun programa, kursa, projeye veya üniversiteye yönlendirilir.

Birleşik Krallık’ta yaşam hakkında tecrübeli, dil ve eğitim alanında oldukça yetkin danışmanımız öğrenci ile sürekli irtibat halindedir. Öğrenciyi çok yakından tanır ve öğrencinin her türlü ihtiyacı ile ilgilenir. Gerek hazırlık aşamasında gerekse sonraki evrelerde danışman, öğrenci ile irtibatını koparmaz. Bütün bu süre boyunca öğrencinin sağlığından, akademik başarısına kadar her alanda destek olmayı sürdürür.

Yenilikçi Vizesi ve Start-up Vizesi

Birleşik Krallık’ın 31 Ocak 2020 tarihi itibariyle Avrupa Birliği’nden resmen ayrılmasıyla birlikte, Birleşik Krallık ‘Entrepreneur Visa (Tier 1)’ yani Ankara Anlaşmasını sona erdirerek, Yenilikçi Vizesi (Innovator Visa) ve Start-up Vizesi (Start-up Visa) türlerini getirdi.

Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen kişilerin başvurması gereken vize tipi bu iki yeni vize türünden biri olacaktır. Öncelikle, Start-up Vizesi Birleşik Krallık’ta işletme kurmak isteyen kişiler için uygun bir vize türüdür. Bir başka deyişle, Birleşik Krallık’ta var olan bir start-up’ta çalışmak bu vize tipinin yükümlendirdiği zorunlulukları karşılamaz.

Bu tip vizeye başvurabilmek için Birleşik Krallık’ta işletme kurmayı amaçlıyor olmanız, Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) ve İsviçre hariç bir ülkeden başvuruyor olmanız ve bazı diğer yeterlilikleri karşılıyor olmanız gerekmektedir.

Başvurmadan önce, kurmak istediğiniz işletme fikrinin/planının onaylanmış bir kurul tarafından incelenmesi ve değerlendirilmesi gerekmektedir. Tasdik edecek kurul ya Birleşik Krallık’taki bir yüksek öğretim kurumu ya da Birleşik Krallık girişimcilerini destekleyen bir geçmişi olan bir işletme kurumu olmalıdır.Başa dön
×