fbpx

HABERLER

İngiltere'de Dil Eğitimi Hakkında Her Şey

UCAS 2020 Geri Sayımı Devam Ediyor

15 Ocak 2020 tarihine kadar başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. UCAS başvurunuzun her adımında sizin ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabilmemiz için, hemen bize ulaşın.

İngiltere'den Turist Vizesi Nasıl Alınır?

Bugün sizlere herkesin çok merak ettiği, turist vizesini nasıl sorunsuz bir şekilde alabileceğinizi açıklayan bir video sunuyoruz.

Eğer yakın zamanda bir İngiltere gezisi yapmayı düşünüyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin, sizin işinizi kolaylaştıralım.

Kaynak: Lex Legal(Hukuki Çalışmalar Ortağımız)

Hukuki iş ortağımız Lex Legal tarafından hazırlanan bilgilendirici videoya göz atın.

Brexit'ten sonra ne olacak?

İngiltere Başbakanı Boris Johson bir türlü içinden çıkamadıkları Brexit süreci netleşmesi için ülkeyi erken seçime götürmeyi planlıyor. Uzun süredir devam çözüme kavuşturulamayan Brexit sürecinin nasıl şekilleneceği konusu her gün daha ilginç ve karmaşık hale geliyor. Şu an, erken seçim için kulislerde konuşulan tarihler 9 ya da 12 Aralık 2019. Peki tüm bu gelişmeler Ankara Anlaşmasını nasıl etkileyecek?

Kaynak: Lex Legal(Hukuki Çalışmalar Ortağımız)

Ankara Anlaşması Vizesi İçin Son 1 Ay

İngiltere İç İşleri Bakanlığı geçen ay yaptığı açıklamada, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden anlaşmasız olarak ayrılması durumunda, Ankara Anlaşması başvurularının 31 Ekim’de durdurulacağını belirtmişti. Bu sebeple, Ankara Anlaşması ile İngiltere’ye yerleşmeyi düşünen vatandaşlarımızın şu an için yaklaşık 1 aylık bir süresi var.

Siz de Ankara Anlaşması ile İngiltere’de yeni bir hayata başlamak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim kısmından bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Lex Legal(Hukuki Çalışmalar Ortağımız)

Hukuki iş ortağımız Lex Legal tarafından hazırlanan bilgilendirici videoya göz atın.

Bu gelişme ile 2020-2021 döneminden itibaren İngiltere'de öğrenim görecek öğrenciler ülkede çalışma deneyimi elde edebilecek.

İngiltere, yabancı öğrencilere mezun olduktan sonra 2 yıl ülkede kalma izni verdi

İngiltere’de eğitim görüp daha sonrasında orada çalışma deneyimi edinmek isteyen öğrencilerimize büyük müjde!

İngiltere’de yapılan yeni düzenleme ile tıpkı 2012 öncesinde olduğu gibi öğrenciler 2 yıl daha ülkede çalışma hakkına sahip olabilecekler.

Detaylar için aşağıdaki butona tıklayarak orijinal habere gidebilirsiniz!

Kaynak: Independent

Başa dön
×