+44 7841 113613   +90 531 505 0923   London, UK     cigdem@uniquelec.co.uk

İngiltere'de Yüksek Lisans Programları

Öğrencilerimize başta İngiltere olmak üzere yurtdışında hemen her alanda Yüksek Lisans (Master & MBA) eğitimi danışmanlığı sunmaktayız.İngiltere'de Üniversite Eğitimi

Lisans Eğitimi genellikle her yıl Eylül sonu-Ekim başı gibi başlamaktadır. Az da olsa bazı okulların başlangıcı istisna olarak Ocak – Şubat dönemlerinde başlamaktadır. Üniversite eğitimi imkanlarımız için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

İngiltere'de Lise Eğitimi

İngiltere’de lise eğitimi son zamanlarda yakın ve üst düzey eğitim sağlanması, yurtdışında lise eğitimi sonrası gerçekleştirilecek üniversite eğitimine hazırlayacağı kaliteli temel sayesinde oldukça popüler bir eğitim seçeneği olarak göze çarpmaktadır.

İngiltere'de Yaz Okulları

Dil eğitimi ile öğrencilere birçok sosyal aktivite ve şehir turları imkan sunan okullar, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermeyi amaçlamışlardır. Ayrıca, kültür ve spor aktiviteleri ile sürekli öğretme ve geliştirme merkezlidirler.

İngiltere'de Burslu Üniversiteler

Burslar, öğrencilerin eğitimleri için bir mali yardım ödülüdür. Burslar, genellikle bağışçının veya ödülün kurucusunun değerlerini ve amaçlarını yansıtan çeşitli kriterlere dayanarak verilir. Burs parasının geri ödenmesi gerekmez.

İngiltere'de İlkokul ve Ortaokul Eğitimleri

İngiltere'de eğitim sistemi dört ana bölümden, ilköğretim, orta öğretim, ileri eğitim ve yüksek öğrenime ayrılmıştır.İngiltere'de Dil Okulları

İngiltere dil okulları yorumlarını araştıran, yurt dışında dil okuluna gitmeyi düşünen bir kişi için tercih edilebilecek en iyi losyonlardan biri kesinlikle İngiltere’dir.Kişisel Eğitim Koçluk Programları

Eğitim Koçu öğrencinin eğitim hayatındaki başarısını yükseltmek için onu yönlendiren, yol gösteren, bilgi veren kişidir.İngiltere'de TERCÜMANLIK

Ingiltere'deyaşayan Türkler’in en büyük ihtiyaçlarından biri olan Türkçe - İngilizce Profesyonel Çevirmen / Tercüman hizmetlerimize başlıyoruz. Karşılaştığınız sorunlara ve farklılıklara karşı gerekli adımları atabilmek için İngiliz bürokrasisi ve sosyokültürel yapısına hakim deneyimli kadromuzla yanınızda olmaya hazırız.

İngiltere'de Sertifika Programları

İngiliz eğitim kurumları dil eğitiminde sahip oldukları uzun yıllara dayanan deneyimleri ile öne çıkmaktadır. Dil eğitimi ile kombine edilmiş sertifika ve diploma programları bulunmaktadır. İngiltere’de kabul koşulları birçok ülkeye göre esnektir.

Vize & Hukuksal Süreçler

Hukuk süreçlerinde destek aldığımız LexLegal, Londra merkezli ve OISC (Office of the Immigration Services Commissioner) Level 1 göçmenlik hukuku sertifikasına sahip bir uluslararası hukuk firmasıdır.

Başa dön
×